Pri nákupe nad 49 EUR doprava zadarmo.
  • 1 z 2
 

Syrová kosť senior

 

Syrová kosť pre psíka 

Dostupnosť Skladom (4 ks)
€3,50
€2,92 bez DPH
   
Kód tovaru 2302
Značka Plutos
Kategória Pamlsky
 

Prírodná syrová pochúťka na žuvanie, ktorá pomáha obmedzovať tvorbu zubného povlaku, čistiť zuby a potláčať zápach z papule. Vďaka jej mäkšej konzistencii a vyváženému podielu zdraviu prospešných látok je vhodná aj pre seniorov a psov s oslabeným chrupom.

Žuvacia kosť Plutos Senior je 100% prírodná maškrta zo syra. Pomáha v starostlivosti o dentálnu hygienu psa aj v pokročilom veku a nezaťažuje jeho citlivé zažívanie. Vďaka vysokému obsahu omega 3 a astaxantínu podporuje správnu činnosť srdca a stará sa o zdravie svalov, kostí a kĺbov.

Starostlivosť o chrup psa by nemala byť zanedbávaná, ani pokiaľ sú psie zuby už z dôvodu staroby citlivejšie a krehkejšie. Pretože ale bežné žuvacie a dentálne maškrty môžu byť pre seniorov príliš tvrdé, je vhodné ich nahradiť vhodnejšou alternatívou. Plutos Senior sú dostatočne tvrdé na to, aby ich žuvanie pomáhalo manuálne čistiť psí chrup, zároveň sú ale dosť mäkké a krehké, aby nedošlo k poraneniu zubov a ďasien ani u starších a oslabených zvierat.

Vďaka obsahu Qrill pet – proteínu bohatého na omega 3 a astaxantín sú Plutos Senior vhodnou maškrtou pre psov pokročilého veku, s oslabenou imunitou alebo s citlivým zažívaním.

QRILL Pet je prírodný produkt pre domáce zvieratá z krilu, certifikovaný Radou pre správu morí (Marine Stewardship Council) ako udržateľný zdroj a výrobok sledovateľný od mora až po konečný produkt.

Kril je súhrnné označenie pre malé morské kôrovce, žijúce predovšetkým v polárnom pásme. Tí predstavujú vysoko kvalitný proteín s mnohými zdravotnými benefitmi pre zvieratá aj ľudí. Často sa nazýva „morskou superpotravinou“ a to hlavne vďaka vysokému obsahu astaxantínu – silného prírodného antioxidantu a omega 3 mastných kyselín, ktoré podporujú správnu činnosť imunitného systému, srdca a mozgu. Pozitívne tak ovplyvňujú kognitívne funkcie, ktoré vo vyššom veku môžu slabnúť. Blahodárne pôsobia aj na celý pohybový aparát a pomáhajú udržiavať kĺby, kosti a svaly v kondícii.

Zloženie: jablčná múka, mliečny proteín (kazeín), múčka z krilu, panenský olivový olej a minerály (soľ a vápnik).

Prírodné doplnkové látky: konzervačné látky, antioxidant, emulgátor

Analýza: hrubý proteín 45%, vlhkosť 16%, hrubý popol 11%, hrubá vláknina 2mg/100g, hrubé oleje a tuk 2,5%.

Kŕmne doplnkové látky: Omega3 290 mg/100 g, astaxantín 70 mg/100 g

Veľkosť: 10 x 4 x 2 cm, 60 g (Vzhľadom k prírodnému zloženiu výrobku a charakteru výrobného procesu sa tvar a hmotnosť jednotlivých produktov môže kus od kusu mierne líšiť.)

Odporúčané dávkovanie: Pokiaľ je Váš pes normálne aktívny, odporúčaný denný príjem je jedna maškrta, pri zníženej aktivite psa je odporúčané množstvo 2-3 maškrty týždenne, vždy v závislosti od jeho hmotnosti, kondície a celkového príjmu potravy. Pri podaní maškrty nenechávajte psa bez dozoru. Zaistite dostatok pitnej vody.

Zloženie: kazeín, voda, tuky a minerály, doplnkové látky (prírodný emulgátor, aróma, konzervačné látky, farbivo, antioxidanty). 

Hmotnosť 0.05 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: