Pri nákupe nad 49 EUR doprava zadarmo.
 

Pamlsky Meatsnax Original & Seaweed 90 g

Neohodnotené
 

Sušené írske hovädzie mäso v tvare tenkých salámi s morskými riasami a kolagénom. 100% prírodná ručne vyrábaná maškrta pre psov.

Dostupnosť Skladom (9 ks)
€4,50
€3,75 bez DPH
   
Kód tovaru 2311
Značka Pure MeatSnax
Kategória Pamlsky
 

Sušené írske hovädzie mäso Meatsnax je prvotriedna ručne vyrábaná 100% prírodná pochúťka pre psy s morskými riasami a kolagénom. Priamo od mäsiara!

Všetky hlavné suroviny v Meatsnax pochádzajú z írskych lokálnych zdrojov a bitúnkov produkujúcich mäso na ľudskú spotrebu. Svetovo preslávené írske hovädzie mäso pochádza z trávou kŕmeného hovädzieho dobytka.

Ingrediencie sú koncipované tak, aby každá z nich bola pre psa nejakým spôsobom prospešná. Preto v Meatsnax nenájdete žiadne obilniny, škrobové plnidlá, konzervačné látky ani farbivá. Len kvalitné čerstvé mäso, morské riasy a kolagén.

Mäso je spracovávané pod dohľadom skúseného majstra mäsiara. Najskôr sa najemno pomelie, zmieša s riasami a potom sa plní do čriev z hovädzieho kolagénu. Takto vzniknuté salámy sa šetrne sušia vzduchom pri nízkej teplote. Mäso si tak zachová svoju prírodnú bohatú chuť aj obsiahnuté vitamíny a minerály.

Salámiky možno ľahko rozdeliť na malé kúsky alebo dať jeden veľký ako extra odmenu. Sú teda perfektnou maškrtou pri odmeňovaní alebo výcviku psa.

Zloženie: min. 73 % írske hovädzie mäso (z trávou kŕmeného hovädzieho dobytka), írske morské riasy, hovädzia kolagénová koža

Analýza: hrubý proteín 49,8 %, hrubé tuky a oleje 7,7 %, hrubá vláknina 1 %, hrubé popoloviny 7,9 %, vlhkosť maximálne 15 %

Skladujte v suchu a chlade, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Balenie je znova uzatvárateľné. Po otvorení odporúčame spotrebovať do jedného mesiaca. Obal je 100% recyklovateľný.

Odporúčané denné dávkovanie: Podávajte ako odmenu podľa veľkosti Vášho psa. Malé psy do 10 kg 1 maškrta za deň, stredné psy od 10 do 25 kg 1-2 maškrty za deň, veľké psy nad 25 kg 2-3 maškrty za deň. Zaistite psovi dostatok pitnej vody. Výrobok má prirodzene vysoký obsah jódu, neodporúčame ho užívať u zvierat liečených s hypertyreózou (ochorenie štítnej žľazy).

Hmotnosť 0.1 kg