Pri nákupe nad 49 EUR doprava zadarmo.
 

Pamlsky Meatsnax Dental+ 90 g

Neohodnotené
 

Sušené írske hovädzie mäso s morskými riasami, kolagénom a bylinkami pre zdravé a čisté zuby a ďasná.

Dostupnosť Skladom (4 ks)
€4,50
€3,75 bez DPH
   
Kód tovaru 2308
Značka Pure MeatSnax
Kategória Pamlsky
 

Sušené írske hovädzie mäso s morskými riasami, kolagénom a bylinkami pre zdravé a čisté zuby a ďasná. Priamo od mäsiara!

Všetky hlavné suroviny v Meatsnax pochádzajú z írskych lokálnych zdrojov a bitúnkov produkujúcich mäso na ľudskú spotrebu. Svetovo preslávené írske hovädzie mäso pochádza z trávou kŕmeného hovädzieho dobytka.

Ingrediencie sú koncipované tak, aby každá z nich bola pre psa nejakým spôsobom prospešná. Preto v Meatsnax nenájdete žiadne obilniny, škrobové plnidlá, konzervačné látky ani farbivá. Len kvalitné čerstvé mäso, morské riasy, byliny a kolagén.

Mäso je spracovávané pod dohľadom skúseného majstra mäsiara. Najskôr sa najemno pomelie, zmieša s riasami a bylinami a potom sa plní do čriev z hovädzieho kolagénu. Takto vzniknuté salámy sa šetrne sušia vzduchom pri nízkej teplote. Mäso si tak zachová svoju prírodnú bohatú chuť aj obsiahnuté vitamíny a minerály.

Zloženie: min. 71 % írske hovädzie mäso (z trávou kŕmeného dobytka), Írske morské riasy (zelené, hnedé a červené), čierne korenie, smotánka lekárska, fenikel, senovka grécka, zázvor, sladké drievko, pestrec mariánsky, žihľava, oregano, rozmar kurkuma, juka, zabalené v hovädzej kolagénovej koži

Analýza: hrubý proteín 49,6 %, hrubé tuky a oleje 6,1 %, hrubá vláknina 3,4 %, hrubé popoloviny 7,4 %, vlhkosť maximálne 15 %

Skladujte v suchu a chlade, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Balenie je znova uzatvárateľné. Po otvorení odporúčame spotrebovať do jedného mesiaca. Obal je 100% recyklovateľný.

Odporúčané denné dávkovanie: Podávajte ako odmenu podľa veľkosti Vášho psa. Malé psy do 10 kg 1 maškrta za deň, stredné psy od 10 do 25 kg 1-2 maškrty za deň, veľké psy nad 25 kg 2-3 maškrty za deň. Zaistite psovi dostatok pitnej vody. Výrobok má prirodzene vysoký obsah jódu, neodporúčame ho užívať u zvierat liečených s hypertyreózou (ochorenie štítnej žľazy).

Hmotnosť 0.1 kg